УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

Про нас

Команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи!

Юридична компанія «AS Legal» створена в 2009 році як підприємство по роботі з корпоративними клієнтами. На сьогоднішній день, компанію представляють більше ніж 15 талановитих юристів, сфера практичної діяльності яких охоплює всі галузі права. Головне завдання нашої компанії - надати якісну і своєчасну правову допомогу,використовуючи як загальноприйняті і поширені правові інструменти, так і індивідуальний підхід до вирішення кожного практичного кейсу. Наш головний принцип - однакових ситуацій не буває! До кожного з практичних завдань ми виробляємо індивідуальний підхід і розробляємо унікальні способи вирішення.

Наша команда

Місія

Ми віримо в те, що кожен приносить свій внесок в сталий розвиток цілого суспільства. Функціонування принципів справедливості, рівності і верховенства закону можливо лише через високу правову культуру. Ми намагаємося сформувати у клієнта належний вектор розуміння права, увірувати в можливість кожного захищати свої права та інтереси виключно в правовому полі і що саме такий підхід формує сприятливе поле як для розвитку особистості, так і успіху бізнесу, бо лише рівність всіх перед нормами закону створює упевненість в своїй захищеності. Обравши надійну юридичну опору,клієнт отримує не тільки захист в складній ситуацій, а в першу чергу, вірного юридичного радника, завдання якого направити по вірному, правовому шляху.

Цілі:

Розвиток єдиної правової школи

Вихід за рамки сформованих шаблонів

Впровадження європейської культури юридичного бізнесу

Об'єднання однодумців

Якісний підхід до себе і оточуючих

Формування теорії через призму практики

Всебічне, комплексне вирішення задач

  • 2016
  • 2018
  • 2019
  • 2020

Создание бренда «AS Legal»

12 березня 2016 року - це день народження «AS Legal» як юридичної компанії. Назва фірми уособлює об'єднання прізвищ її засновників - Максима Андрєєва і Віталія Швеця. На цей момент компанія складалася всього з 4 юристів. Була поставлена ​​мета - створення професійної і сучасної юридичної компанії, яка об'єднає в собі новаторські підходи до побудови юридичного бізнесу, побудованого відповідно до загальноприйнятих світових стандартів. Даний період сміливо можна охрестити як період проб і помилок, регулярної роботи над собою і віри в справедливість.

Змістовне реформування напрямків діяльності

З 2018 року юридична компанія «AS Legal» прийняла новий для себе вектор діяльності, починаючи все більше спеціалізуватися на вузькопрофільних практиках. У «AS Legal» активно розвивається сфера безпеки бізнесу і захист від кримінального переслідування в сфері економіки або ж white - collar crimes практика. Також, в цей момент, компанія починає приймати активну участь в житті юридичної спільноти, відкрито заявляючи про себе в якості партнера і організатора великих юридичних форумів і конференцій.

Визнання і впізнаваність

У 2019 юридична компанія «AS Legal» стала ексклюзивним партнером Одеського відділення Асоціації правників України. В рамках співпраці були організовані Odessa Legal Business Forum, Південний форум з корпоративного права, V Южноукраїнский форум, VII Східноукраїнський юридичний форум. В цей же час «AS Legal» заявила про себе в якості партнера Асоціації адвокатів України на Літньому форумі з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», Львівському форумі з кримінального права і процесу. Варто відзначити і той факт, що авторитетною думкою юристів компанії зацікавилися профільні та бізнес-видавництва. З 2019 року коментарі та статті юристів компанії регулярно публікують такі видання, як: «Юрист і закон», «Liga.net», «UBR», «Інтерфакс», «Уніан», «Інтерфакс - Україна», «Фокус», « Ділова столиця»,« Столична нерухомість», «Сегодня»,«Гроші»,«Инфоповод»,»Канал 24».

Розширення штату і загальнонаціональне визнання

12 березня 2020 року ознаменувався не тільки річницею створення компанії, але і днем ​​створення і реєстрації Адвокатського об’єднання «AS Legal», засновниками якого стали адвокати Максим Андрєєв, Віталій Швець, Діана Яковлева, Максим Блізінскій і Катерина Швець. Разом з тим в 2020 році збільшився штат співробітників компанії і на кінець 2020 роки команда «AS Legal» налічує 15 юристів. Крім того, 2020 рік був ознаменований найвищим рівнем визнання компанії на загальнонаціональному рівні. Компанія вкотре підтвердила високу кваліфікацію своїх адвокатів і увійшла в рейтинг номінантів Liga Zakon Awards 2020 і «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2020» від видання «Юридична Газета» в номінаціях «Корпоративне право», «Банківська і інвестиційне право», «Будівництво та нерухомість», «Кримінальне право і процес», «White collar Crime».

Наші клієнти

Запис на консультацію