УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

Кримінально-правова практика

Рейтинг «Лідери ринку» від видавництва «Юридична Газета»

Визнані в категоріях "Кримінальне право і процес" і "White Collar Crime"

Вибираючи адвоката в кримінальній справі, Ви, перш за все, вибираєте людину, від якої буде залежати Ваша звична діяльність, звичне проведення часу. Не гроші, не майно, а те, що не має матеріального вираження. Тому, важливо розуміти, що в такій категорії справ не можна допускати помилок, так як їх ціна занадто висока.

Спеціаліст ж, який знає і розуміє, що з будь-якої ситуації є кілька виходів, і успішно застосовує будь-який з цих варіантів – саме та людина, якій не страшно довіритися.
Саме таких експертів Ви знайдете в ЮК «AS Legal», які зможуть запропонувати наступні послуги, докладніше з якими можна ознайомитися у відповідних підрозділах:

Якщо у вас вже є процесуальний статус підозрюваного або обвинуваченого

Якщо Вам вже вручили підозру, наше завдання – використати всі надані законодавством можливості, щоб мінімізувати негативні для Вас наслідки. З цією метою ми складаємо необхідні процесуальні документи, забезпечуємо особисту присутність адвоката при проведенні слідчих дій, який вносить свої зауваження і заперечення, а також в подальшому оскаржить рішення слідчого, прокурора і слідчих суддів. Якщо ж Вам вручили обвинувальний акт – ми направимо всі сили на Ваш захист в судах всіх інстанцій.

У чому полягають інтереси потерпілого і свідка?

У блоці послуг із захисту інтересів потерпілого і свідка ми, серед іншого, забезпечуємо самостійний збір доказової бази, а також оскарження дій співробітників правоохоронних органів. Крім того, ми складаємо позовні заяви, залучаємо їх до матеріалів

кримінального провадження і докладаємо всіх зусиль для задоволення ваших вимог. І, звичайно ж, ініціюємо проведення процесуальних дій, а також забезпечуємо особисту участь адвоката при таких діях.

Вас затримали чи прийшли з обшуком?

Коли до Вас несподівано приходять з обшуком або обмежують свободу шляхом затримання, перші почуття – це зазвичай паніка. В такому випадку, наступним після паніки або навіть одночасною з нею дією повинен бути дзвінок адвокату.

Людині, яка зможе в такій ситуації захистити ваші інтереси, не дозволить почуттям і емоціям вплинути на хід справи, але забезпечить дотримання ваших законних прав та повернення до Вашої звичної діяльності в найкоротші можливі терміни.

Що робити, щоб повернути майно, яке було вилучено або ж знаходилося під арештом?

Трапляється так, що, не будучи спочатку учасником кримінального провадження, Ваше право на користування, розпорядження або володіння певним майном або коштами виявляється обмеженим. І часто складно самостійно розібратися, на яких підставах це було зроблено, і чи дійсно були такі підстави.

Для цього і потрібен адвокат, який зможе грамотно, згідно з чинним законодавством сформувати правову позицію і довести її в суді, відновивши ваші початкові права в повному обсязі.

Запис на консультацію