УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

Представництво інтересів у суді

Кожен день нас супроводжують взаємини з іншими людьми, компаніями, державою. Опосередковано або прямо, кожна людина взаємодіє з сотнями суб’єктів, набуваючи, використовуючи або припиняючи свої права та обов’язки.

Більшість таких взаємин не вимагають особливих знань, часових і фінансових витрат. Однак, так чи інакше, людина може зіткнутися зі складними правовими відносинами, в яких не може розібратися без стійких правових знань і досвіду.

У яких випадках варто звернутися до юриста для представництва інтересів?

Спроби клієнта самостійно відстояти свої інтереси, у багатьох випадках тільки погіршують ситуацію, завдаючи інтересам Клієнта більшої шкоди. Тому, радимо звертатися за юридичною допомогою в будь-якому випадку, коли Клієнт не впевнений в правильності своїх дій, а природа виникаючих відносин ускладнена різними юридичними тонкощами. Так, без якісної юридичної допомоги неможливо обійтися у випадках судових розглядів, укладанні угод, врегулюванні суперечок, перевірок контролюючих органів та їх оскарження, дій чиновників і державних інститутів.

Представництво інтересів в суді – запорука успішного результату справи.

Найбільш складним і поширеним типом представництва інтересів особи є представництво в судових провадженнях. Судовий процес складається із сукупності суворих правил і вимог, які складно запам’ятати і зрозуміти людині, що не має досвіду участі в судових провадженнях, а також що не знає особливостей процесуального законодавства. Не варто також забувати, що, маючи досвід участі в цивільному судовому процесі, і розуміючи основні правила розгляду судом цивільної справи людина не може в повній мірі представляти свої інтереси в судах адміністративної або господарської юрисдикції в силу суттєвих відмінностей в процесуальному законодавстві.

Судовий процес – тривала процедура. Залежно від складності справи та зовнішніх обставин, розгляд справи в суді може тривати від кількох місяців до кількох років, а кількість засідань перевищувати десяток. Участь в судових розглядах часто займає великий обсяг часу і вимагає суворої дисципліни відстеження та відвідування судових засідань. Кваліфіковане юридичне представництво – це не тільки якісне і ефективне вирішення спору, а й економія вашого особистого часу.

Позасудове врегулювання спору – виграш обох сторін і економія ресурсів

Будь-який конфлікт починається в позасудовій площині. Етап переговорів і досудового врегулювання спорів – найважливіший етап оперативного вирішення суперечки з найменшими часовими і економічними витратами. Чим раніше особа звернеться до юриста за правовою допомогою, тим ефективнішими будуть переговори за його участі. Найчастіше, позасудове врегулювання спору передбачає пошук компромісного, що влаштовує всі сторони, рішення, яке виявиться набагато дешевшим судових розглядів, а також дозволить знизити рівень ворожості у відносинах з опонентами.

Звичайно, відносини між двома сторонами завжди складний і непередбачуваний процес з непрогнозованим результатом. Юристи юридичної компанії «AS Legal» забезпечать якісне і ефективне представництво ваших інтересів у всіх типах переговорів в поєднанні з нестандартними і індивідуальними рішеннями для кожного випадку.

Запис на консультацію