УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

Реєстрація нерухомості та будівнитства

Рейтинг «Лідери ринку» від видавництва «Юридична Газета»

Визнані в категоріях "Будівництво та нерухомість"

Оформление права собственности на недвижимость

Оформлення права власності на будь-яку нерухомість – логічне завершення процедури збору та підготовки документів для повноцінного оформлення своїх прав на нерухомість. Реєстрація права власності на нерухоме майно на сьогодні здійснюється реєстраторами відповідного департаменту державної реєстрації Міністерства Юстиції України, а так само нотаріусами (чи то оформлення угод з нерухомістю, чи то первинна реєстрація права власності) і акредитованими суб’єктами реєстрації майнових прав на нерухомість.

Реєстрація права власності на нерухомість – не все так просто

На сьогоднішній день оформити свої законні права на нерухомість – процедура досить клопітна, часто досить затратна, вимагає чимало часу, сил і нервів. Встежити за постійними змінами в законодавстві в даній галузі може тільки фахівець і професіонал у своїй справі, постійно працюючий в даній сфері і знаючий, які «підводні камені» можуть бути в тому чи іншому випадку.

Оформлення нерухомості хоч і носить заявний характер, але включає в себе чималу кількість дій з боку заявника, які доведеться пройти перш, ніж закінчити всю процедуру оформлення документів. Перед тим як звертатися до реєстратора, потрібно здійснити збір мінімального стандартного пакета документів. При цьому пакет документів для оформлення своїх прав на нерухомість в кожному випадку індивідуальний і залежить від різних чинників, таких як:

  • тип об’єкту, права на який Ви хочете зареєструвати;
  • яка особа подає документи на реєстрацію прав на нерухомість (фізична або юридична особа);
  • вид права, який вимагає реєстрації;
  • термін, протягом якого хочете оформити документи і ін .;

Запис на консультацію