УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

Супровід бізнесу

В умовах ринкових відносин, підприємництво – це головний двигун сталого розвитку і благополуччя. Незалежно від сфери діяльності, ведення бізнесу вимагає від підприємців забезпечення належного всебічного забезпечення операційних і стратегічних процесів.

Технічна, бухгалтерська та юридична підтримка – запорука безпечного та успішного розвитку бізнесу.

Юридичні аспекти супроводжують бізнес завжди – від ідеї до завершення

Підприємець має потребу у відповідях на юридичні питання завжди – з моменту, коли він задумався про можливість створити бізнес, до моменту його припинення або продажу.

І навіть після припинення бізнесу, підприємця чекає безліч правових наслідків, формалізованих процедур і відповідальність за прийняті раніше рішення.

Юридичний супровід поточної діяльності

Основою будь-якого бізнесу є договірна робота. Договори супроводжують підприємця як на етапі створення продукції або послуг, так і на етапі їх реалізації. Разом з тим, не знаючи тонкощів договірного права і не маючи досвіду роботи з договорами,

підприємці ризикують перетворити свої бізнес процеси в порохову бочку розбіжностей з контрагентами або ж бути обдуреними недобросовісними партнерами. Без належного правового супроводу договірної роботи на підприємстві, неможливо безпечно придбати навіть скріпку для паперу.

Крім основних бізнес процесів, підприємцю також важливо не забувати про організацію трудових відносин, забезпечення охорони праці, документальної дисципліни і спеціальних законодавчих вимог до конкретних галузей діяльності.

Ведення бізнесу в деяких сферах вимагає отримання ліцензій, дозволів, сертифікацій, а також дотримання організаційних і матеріальних вимог до підприємства. В умовах динамічно мінливого законодавства, непосвяченому у правові тонкощі підприємцю складно встигати за всіма змінами і розбиратися в законодавчих нюансах. У такій ситуації не обійтися без спеціалізованої правової допомоги.

Юридичний супровід суперечок

Господарські спори – невід’ємна частина бізнесу, що розвивається. Рано чи пізно підприємці виявляються в ситуації, в якій спір необхідно вирішити з найменшими втратами і з найбільш вигідним для себе результатом. Для багатьох, поняття суперечка і юридична допомога у вирішенні спору завжди асоціюються з судами і тривалими розглядами. Однак, вирішення спорів в більшості випадків – це перш за все проведення переговорів з контрагентами і пошук шляхів по їх мирному досудовому врегулюванні.

Досвідчений юрист завжди буде шукати можливість врегулювати спір якомога швидше і з найменшими втратами для клієнта. І навіть, якщо неможливо вирішити суперечку в позасудовому порядку, підприємцю складно представляти інтереси самому, не знаючи тонкощі господарського процесуального законодавства.

Юридичний супровід корпоративних відносин

Незалежно від того, наскільки міцні відносини між партнерами спочатку ведення бізнесу, рано чи пізно вони погіршуються, якщо заздалегідь не визначити і не закріпити права та обов’язки кожного з партнерів на рівні установчих документів (в Статуті, установчому договорі, протоколах загальних зборів і т.п. )

Звернення до досвідченого юриста допоможе підприємцям запобігти корпоративні спори на етапі розробки і узгодження установчих документів, а також ефективно і безболісно вирішити існуючу корпоративну суперечку в судовому порядку або на етапі переговорів з партнерами.

Для вирішення деяких юридичних завдань досить мати штатного юриста на підприємстві, однак високо мотивована команда юристів надасть більш ефективну і якісну правову допомогу підприємству. Юридична компанія «AS Legal» надає широкий комплекс юридичних послуг – від вирішення складних окремих правових задач, до організації повноцінного юридичного відділу підприємства на консалтингових умовах.

Запис на консультацію