УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

Врегулювання проблемної заборгованості

В сьогоднішніх реаліях, питання про врегулювання проблемної заборгованості перед банками як ніколи актуальне для українців. Щодня судами виноситься близько двох тисяч судових рішень про стягнення з боржників заборгованості за кредитами. Ця статистика була б менш сумною у випадках своєчасного звернення боржників за кваліфікованою допомогою до адвоката по кредитах.
Оскільки процедура врегулювання проблемних заборгованостей є досить складною, то виникає закономірне питання, який із можливих варіантів вирішення проблемної заборгованості є найбільш прийнятним. Для відповіді на це питання в першу чергу важлива злагоджена робота, досвід і докладний перелік інструментів і нюансів, що дозволяє в найкоротші терміни і з найменшими втратами вирішити суперечку з кредитором.

Адвокати юридичної компанії «AS Legal», маючи багаторічний успішний досвід врегулювання проблемних заборгованостей, допоможуть Вам у супроводі угод з переуступки права вимоги заборгованості, припинення поручительства за кредитами, реструктуризації банківської заборгованості, зняття арештів, проведенні переговорів з кредиторами і колекторами. Звичайно ж, цей перелік не є вичерпним і для отримання більш детальної інформації та вирішення Вашої проблеми, пропонуємо Вам зв’язатися з юристами нашої компанії.

Переуступка права вимоги по кредиту

У теорії, переуступка права вимоги по кредиту – це передача новому кредитору права вимоги від боржника виконання зобов’язання за договором, раніше укладеним між боржником і первісним кредитором.
На практиці ж, метою переуступки права вимоги по боргу, часто є відхід від оподаткування, шляхом заміни кредитора в основному зобов’язанні на нового довіреного кредитора, з передачею йому закріплених договором прав вимоги до конкретного боржника.
Незважаючи на те, що дана операція є досить поширеною, на практиці виникає значна кількість питань і перешкод щодо її здійснення і подальшого оподаткування боржника.
Юридична компанія «AS Legal» супроводить угоду з переуступки права вимоги, а також надасть правову допомогу у вирішенні спорів, пов’язаних з даною процедурою.

Реструктуризація боргу

Розглядаючи можливість реструктуризації банківської заборгованості, боржнику варто зважити всі можливі варіанти і кроки такої дії, адже готуючи документи, банки не завжди повідомляють своєму боржникові про всі підводні камені такої угоди.
Реструктуризація проблемної заборгованості сприяє збереженню позитивної кредитної історії позичальника, зменшення боргового навантаження і дозволяє в подальшому використовувати всі можливості кредитування.

Допомога в реструктуризації банківської заборгованості, що надається нашою компанією, включає:

– правовий аналіз кредитного договору;

– розробку і реалізацію найбільш ефективного і вигідного способу реструктуризації банківської заборгованості;

– оцінку можливих ризиків;

– правовий аналіз та документальне оформлення угоди по реструктуризації банківської заборгованості.

Допомога в знятті арештів з майна

Проблематика зняття арештів з рухомого і нерухомого майна вимагає докладного вивчення всіх необхідних документів з метою визначення найбільш оптимального способу вирішення проблеми.
Перелік послуг Юридичної компанії «AS Legal» по даному напрямку включає:

1) здійснення правового аналізу матеріалів виконавчої справи;

2) усні та письмові консультації з питань виконавчого провадження;

3) складання відповідних документів;

4) повний юридичний супровід;

5) допомога в знятті заборон на відчуження нерухомого майна;

6) супровід судових проваджень щодо зняття арештів і оскарження дій виконавця.

Наша мета – повернути Вам можливість реалізації законного права на розпорядження своїм майном

Запис на консультацію