УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

28 Квітня 2021

Безпека бізнесу

Забезпечення безпеки бізнесу від Юридичної компанії «AS Legal».

Ви – впевнений підприємець, власник своєї власної справи і Ви щодня, крок за кроком, досяаєте нових висот і цілей, а результатом Ваших праць є успіх і добробут? Можливо, Ви тільки почали свою власну справу і вже плануєте подальші плани щодо її розвитку? В даному випадку, абсолютно неважливо на якій сходинці прогресу в бізнесі Ви перебуваєте.

Коли справи починають йти в гору, все складніше і складніше стає контролювати широкі бізнес-процеси. У свою ж чергу, відсутність міцного правового і економічного «фундаменту» можуть бути майже непомітні на перших етапах прогресу, проте, в подальшому – стати «комою» або ж «крапкою» у відмінній ідеї підприємництва.

Успіх в бізнесі рано чи пізно стає помітним оточуючим. А бажаючих «поживитися» за рахунок Вашої праці з часом ставатиме все більше і більше: будь то співробітники, групи і колективи всередині компанії, або ж зовнішні чинники у вигляді чиновників, представників органів влади і т.д. Всі вищезгадані особи – це реальна загроза для Вашого подальшого процвітання. На жаль, такі реалії сучасного українського бізнесу.

Сьогодні, комплексна безпека бізнесу – це запорука впевненого розвитку Вашої справи!

Для реалізації поставлених завдань, ми співпрацюємо з кращими фахівцями з багаторічним досвідом роботи в сфері фінансів і економічної безпеки бізнесу. Спираючись на отримані знання в різних міжнародних компаніях і органах влади, наші фінансисти не тільки знають, як вирішити поставлену задачу, але і як запобігти її появі. Тісний взаємозв’язок між нашими юридичним і фінансовим напрямками забезпечує розробку цілісного комплексу послуг з безпеки бізнесу.

Команда Юридичної компанії «AS Legal» ставить перед собою цілий ряд специфічних завдань по захисту будь-якого підприємства. При аналізі бізнес-моделі і формуванні структури безпеки, ми фокусуємо свою увагу на:

– Аналізі взаємин в колективі та специфіці ієрархії компанії;

– Перевірці ведення бухгалтерської документації та наявності фінансових «витоків»;

– Визначенні рівня технічного забезпечення офісу для захисту даних;

– Оцінку правового рівня безпеки бізнесу;

– Дослідження діяльності контрагентів і опонентів в різного роду конфліктах.

Як кажуть: «Гроші люблять тишу», наше ж завдання – забезпечити як економічну безпеку Вашого бізнесу, так і міцний правовий фундамент!

У зв’язку з тим, що Юридична компанія «AS Legal» сформована з професійних юристів, ми пропонуємо клієнту всебічну правову допомогу. Для нашої команди немає безвихідних ситуацій, а наші підходи славляться унікальністю і ефективністю. Використовуючи різносторонній досвід наших фахівців, який охоплює всі сфери права, ми надаємо клієнту реальний спосіб вирішення поставлених завдань і ефективний захист.

Наша компанія, спираючись на європейські тенденції юридичного ринку послуг, одна з перших почала розробляти кейси з організації юридичної безпеки бізнесу в Одесі.

Для нас важливо не просто зробити свою роботу, а сформувати тісну співпрацю з кожним клієнтом, при якому останній впевнений в кожному своєму наступному кроці, що дозволяє нашому клієнту направити свої думки на розвиток і подальше процвітання бізнесу.

Ми віримо, що, забезпечуючи безпеку бізнесу – ми визначаємо успішне майбутнє!

Запис на консультацію