УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

28 Квітня 2021

Due Diligence – юридична експертиза ризиків

У всі часи ведення бізнесу було пов’язане з постійними ризиками для підприємців – недобросовісні контрагенти, обтяжлива політика держави, складна система оподаткування, динамічність законодавчої бази – все це перетворює гру на ринку, тих чи інших послуг і товарів, в мінне поле, по якому небезпечно йти без надійного провідника. Юридичний аудит підприємства (він же «Due Diligence») – ефективний інструмент пошуку і аналізу ризиків, який забезпечить стабільний і впевнений розвиток Вашого бізнесу.

Що таке Due Diligence?

В першу чергу, Due Dilligence – це всебічний аналіз юридичної особи. Він включає в себе аналіз наступних документів або характеристик підприємства: статутних документів, договорів, потенційних контрагентів, наявності дозвільних документів, організації трудових відносин з працівниками, податкового статусу та фінансової дисципліни, ділової репутації підприємства, календаря перевірок і т. п.

Due diligence може проводитися як до укладення угоди, приходу перевіряючих органів або покупки корпоративних прав підприємства, так і після настання несприятливих наслідків на підприємстві, з метою виявлення, ефективного та своєчасного усунення негативних наслідків (наприклад в разі видачі приписів, виявленні порушень фінансової дисципліни та т.п.).

Запис на консультацію