УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

27 Квітня 2021

Представництво в адміністративних судах

ПРЕДСТАВНИЦТВО В АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДАХ – РЕЗУЛЬТАТ МАЄ ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ!

Взаємодія з державними органами – важлива частина реалізації наших прав як громадян і невід’ємна складова стабільності і порядку в суспільстві. Однак на практиці трапляються ситуації, коли людина змушена звертатися за захистом від свавілля державних органів, помилок державних службовців, необґрунтованих претензій з боку контролюючих суб’єктів, а також рішень, які прямо суперечать їх законним правам та інтересам. У всіх подібних випадках виникає суперечка, що має публічний інтерес.

З метою вирішення таких спорів, в судовій системі України передбачені суди адміністративної юрисдикції.

Час – головний фактор у вирішенні адміністративних спорів

Специфіка адміністративних суперечок вимагає якнайшвидшого і, водночас, ефективного їх вирішення, оскільки часто причина спору – оспорювана діяльність суб’єктів владних повноважень, яка призводить до суттєвих порушень або обмеження прав людини. В результаті подібних суперечок, з часом, шкода тільки збільшується, а незаконне позбавлення людини прав сприяє їх безповоротної втрати.

Своєчасна і якісна юридична допомога – запорука успішного вирішення адміністративного спору

Без спеціальних знань в області права, досвіду ведення судових спорів, наполегливості і завзятості, неможливо забезпечити грамотне та ефективне представництво інтересів в суді. Саме тому Вам необхідні професійні правові послуги, адже адвокат в судовому розгляді грає ключову роль, оскільки в судовому процесі важливо не тільки усвідомлення своєї правоти, а й правильно побудована правова позиція, вміння переконливо донести до суду і опонента її суть і обставини спору.

Терміни розгляду адміністративних справ – головний помічник і ворог учасника спору

Для найбільш ефективного захисту порушених в адміністративному спорі прав, законодавець передбачив короткі терміни розгляду справ в адміністративних судах. З одного боку, необхідність швидкого розгляду спорів дійсно сприяє захисту прав людини, однак швидкий розгляд не дозволяє підготуватися до ефективного захисту, не маючи відповідної підготовки та досвіду.

Адвокати юридичної компанії «AS Legal» мають багаторічний досвід представництва інтересів в судах адміністративної юрисдикції. Наш досвід ведення адміністративних справ сприяє ефективності та своєчасному представництву інтересів в судах адміністративної юрисдикції.

Запис на консультацію