УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

27 Квітня 2021

Представництво в господарських судах

Основа будь-якого бізнесу – договірні відносини. Незважаючи на будь-які контракти, довірчі відносини між контрагентами або великий досвід роботи, договірні відносини завжди залишаються ризикованими. Жоден підприємець не застрахований від простроченої поставки, форс-мажорних обставин  чи інших обставин, в зв’язку з якими він сам не може сумлінно виконувати покладені на нього зобов’язання.

Основне завдання господарських судів – вирішення спорів, що виникають між підприємцями, або в зв’язку з комерційною діяльністю, а так само розгляду процедури банкрутства.

У господарських спорах важлива точність

Успішне стягнення в господарських спорах залежить від правильних розрахунків і надання суду повної інформації про обставини справи. Домогтися цього можливо за допомогою копіткого і ретельного аналізу наявних у сторони доказів і надання суду належних доказів. Саме тому, для досягнення максимального результату при вирішенні господарського спору, важливо вдатися до допомоги досвідчених адвокатів.

Господарське судочинство – перш за все, суперечка «документів». Однак, найчастіше, несумлінне ведення документообігу призводить до складнощів у процесі доведення і побудови правової позиції. В даному випадку, на допомогу стороні в суперечці завжди приходять звичаї ділового обороту, судова практика і знання тонкощів господарського законодавства. Досвідчений адвокат – це Ваш провідник у лабіринтах заплутаної практики і законодавчих тонкощів господарського процесу.

Господарський спір – мирний компроміс чи війна?

Будь-яка суперечка – показник напруженості у відносинах між сторонами, але в ділових відносинах важливо зберігати репутацію і мирні контакти з партнерами. У зв’язку з цим, важливим завданням адвоката у господарських спорах є врегулювання спору, шляхом укладення мирової угоди. Досвідчений адвокат – це парламентер. Адже отримати судове рішення – тільки половина успіху, так само важливо виконати його, що в більшості випадках складно або зовсім неможливо.

Саме тому, для досягнення максимального позитивного результату для клієнта, позиція захисту інтересів клієнта може будуватися, в тому числі на взаємовигідних компромісах і пошуках точок спільних інтересів. Така тактика допоможе клієнту не тільки з більшою впевненістю отримати позитивний результат від спору, а й допоможе зберегти ділові контакти з контрагентами.

Обираючи послуги адвокатів ЮК «AS Legal», Ви купуєте впевненість в максимально позитивному для Вас результаті вирішення господарських спорів.

Запис на консультацію