УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

27 Квітня 2021

Представництво в кримінальних справах

КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС – ЯКА РОЛЬ АДВОКАТА?

У суспільстві прийнято вважати, що адвокат в кримінальній справі – це виключно захисник підозрюваного або обвинуваченої особи, який робить все, що б винна особа обов’язково уникнула покарання. Дуже часто громадяни, опинившись потерпілим в результаті злочину, вважають, що захистити їх інтереси можуть тільки правоохоронні органи, забуваючи про важливість адвокатської допомоги.

Роль адвоката у кримінальному провадженні може бути різна. Хороший адвокат в різних провадженях  виявляється по різні боки барикад, але тільки досвідчені і найкращі адвокати в кримінальній практиці вибирають для роботи вузьке коло кримінальних складів.

Фахівці у кримінальних справах Юридичної компанії «AS Legal» надають якісну допомогу в кримінальних провадженях, пов’язаних з економічними злочинами.

Злочини у сфері господарської діяльності – сигнал незрілого суспільства.

У більшості випадків, відкриття кримінального провадження щодо підприємців – спосіб тиску з боку недобросовісних конкурентів або державного апарату.

Підозри в так званих «white colors crimes» завжди пов’язані з заподіянням суб’єкту господарювання економічних, репутаційних, часових і матеріальних витрат. Правоохоронні органи не гребують використовувати весь механізм примусу, наявний в їхньому розпорядженні – від допитів, до обшуків і виїмок документів і обладнання.

Завдання захисника в кримінальній справі – не допустити погіршення ситуації

Директори і власники підприємств рідко коли заздалегідь і мирно дізнаються про відкриття щодо них, або самого підприємства, кримінального провадження. Дуже часто підозра в скоєнні злочину оголошується різко і раптово – під час проведення обшуків на підприємстві або за підсумками таких. Завдання адвоката в кримінальній сфері – вчасно відреагувати на загрози і не допустити втрати дорогоцінного часу, а так само безповоротної втрати майна.

Підприємництво – перш за все ризик. Недобросовісні конкуренти, стрімке зростання прибутку, помилка бухгалтера, найменший успіх бізнесу- та Ви ризикуєте опинитися в полі зору органів досудового розслідування. Саме тому, будь-якому підприємцю варто подбати про свій захист заздалегідь і завжди мати при собі контакти висококваліфікованих адвокатів.

Фахівці юридичної компанії «AS Legal» готові прийти на захист Ваших прав та інтересів в будь-який момент.

Представництво інтересів потерпілого не менш важливо, ніж підозрюваного.

Потерпілим внаслідок злочину може стати кожен – крадіжки, ДТП, шахрайство – далеко не вичерпний перелік ситуацій, в яких людина залишається один на один зі своїми проблемами.

Завдання адвоката, як представника потерпілого, в першу чергу закріпити цей статус не тільки фактично, а й в юридичній площині. Не маючи юридичного статусу потерпілого, людина не зможе ефективно захистити порушені права. Однак самого лише факту заяви про вчинений щодо особи злочин виявляється мало. В такому випадку виникає необхідність скористатися всіма доступними юридичними способами захисту своїх прав, у чому допоможе адвокат у кримінальних справах.

Адвокати юридичної компанії «AS Legal» надають якісний юридичний супровід інтересів потерпілих на всіх етапах кримінального провадження.

Запис на консультацію