УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

27 Квітня 2021

Представництво в судах загальної юрисдикції

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДАХ ЗАГАЛЬНОЇ ЮРИСДИКЦІЇ – ВИТРАТИ АБО ЕКОНОМІЯ?

Участь в судовому процесі – відповідальна і важлива процедура для її учасників. Багатьом помилково здається, що послуги адвоката – це всього лише оплата часу, який адвокат витрачає на судовий процес замість клієнта, поки сам клієнт зайнятий своїми справами. Рівно так само, як більшість необгрунтовано вважає, що немає нічого складного в написанні заяви до суду, а суддя самостійно розбереться в обставинах і винесе рішення на його користь.

Лише занурившись в судовий формалізм, багато хто усвідомлює, що адвокат – це не просто «людина, що продає час», а судді зовсім не зобов’язані і не можуть самостійно розбиратися у всіх обставинах без участі сторін. Але до моменту такого усвідомлення, найчастіше втрачається час, в гіршому – виграшна позиція.

Головне в судовому процесі – дотримання процедури і змагальність!

Прийти до суду і написати заяву – не означає виграти, навіть якщо всі обставини явно грають на Вашу користь. Часто судді відмовляють у задоволенні позову лише в зв’язку з неправильним формулюванням, неправильним способом захисту або відсутністю коректних доказів. Знання судових формальностей, розуміння специфіки роботи судів загальної юрисдикції, а так само досвід представництва в суперечках – ті якості адвоката, які допоможуть найбільш швидко, ефективно і з найменшими витратами отримати позитивне вирішення судової суперечки.

Зіткнутися з судовим процесом може кожен.

Побутові правовідносини – невід’ємна частина людського життя. Рано чи пізно більшість громадян стоять на порозі судової установи і стикаються з заплутаним судовим процесом. Для того, щоб виявитися втягнутим в судочинство зовсім не обов’язково бути недобросовісним боржником, невірним чоловіком, або закоренілим порушником громадського порядку. Залита квартира, гілка, що впала на авто, помилка в документі, покупка бракованого товару –  будь-які життєві обставини можуть привести нас до судового способу захисту своїх прав.

Судовий процес – не прогулянка «за папірцем», а важливий правозахисний інститут.

Рішення суду – важливий документ, за допомогою якого виникають, змінюються або припиняються права та обов’язки людини. Неправильно сформована позиція в суді призводить до рішень, які неможливо реалізувати або які не сприяють захисту прав та інтересів людини. До того ж сама по собі можливість звернеться до суду – платна. Отримавши програшне рішення, людина змушена звертатися до суду вищої інстанції, що тільки збільшує понесені ним судові витрати. Крім того, спочатку неправильний спосіб захисту призводить до безрезультатности всього судового процесу, в результаті чого клієнт змушений повторно звертатися до суду з новими вимогами.

Фахівці Юридичної компанії «AS Legal» допоможуть підібрати правильну правову позицію, а так само забезпечити якісне представництво Ваших інтересів в судах загальної юрисдикції.

Запис на консультацію