УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

28 Квітня 2021

Проведення переговорів між контрагентами

Вдалі договірні відносини – запорука квітучого бізнесу. Будь-яке виробництво, надання послуг, інша комерційна діяльність неможлива без ділових зв’язків, взаємовідносин з постачальниками і споживачами. З давніх часів торгові або виробничі відносини впорядковувалися договорами. Навіть після законодавчого закріплення основних видів договірних відносин, до цих пір специфіка тих чи інших відносин вимагає конкретних домовленостей між сторонами.

Правильно сформульовані домовленості мінімізують складність ймовірних суперечок.

Якими б міцними і давніми не були б відносини між контрагентами, ніхто не застрахований від виникнення розбіжностей і непорозумінь, що переростають в затяжні суперечки. Саме тому важливо на етапі переговорів про умови співпраці, подумати про механізми запобігання конфліктів, недобросовісних дій контрагента, а також про гарантії виконання останнім своїх обов’язків. Іншими словами, на етапі переговорів про укладення договору важливо максимально убезпечити себе від можливого виникнення конфліктів. Допомога досвідченого практикуючого юриста на даному етапі допоможе вам виявити і охопити захистом максимальну кількість ризиків.

Правильна стратегія переговорів забезпечує взаємовигідний результат

Далеко не завжди, запропоновані вами умови можуть бути вигідні для контрагента, однак запропоновані ним умови економічно вигідні для вас. У такій ситуації отримати максимальну вигоду для себе допоможуть досвідчені юристи-переговорники. Правильно обрана стратегія переговорів, виявлення і оцінка пріоритетів, підбір альтернативних механізмів мінімізації ризиків, а також досвід переконання і вміння прислухатися до контрагента – ті елементи правильних переговорів, які допоможуть домогтися максимально вигідних для вас умов взаємодії з контрагентами. Команда юридичної компанії «AS Legal» має багаторічний досвід супроводу угод і договірної роботи підприємств, що дозволяє проводити переговори з контрагентами з максимально вигідним результатом для клієнта.

Переговори важливі і в разі конфліктів

Навіть в тому випадку, коли підприємець вступає в невигідні або некоректно оформлені ділові відносини, в результаті яких виникла суперечка між контрагентами, грамотний юрист-парламентер здатний домогтися максимально ефективного і вигідного результату для клієнта. Сторонам не обов’язково йти в суд для вирішення спору або доводити суперечку до серйозного конфлікту. Юристи юридичної компанії «AS Legal», представляючи ваші інтереси, допоможуть не тільки ефективно вирішити суперечку за допомогою переговорів, але і зберегти вигідні ділові відносини з контрагентами.

Запис на консультацію