УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

28 Квітня 2021

Проведення переговорів з кредиторами і колекторами

«Кредит у банку» – для багатьох це те саме рятувальне коло, яким одні радо і часто користуються, а інші бояться навіть подумати. Але, на жаль, часто це рятівне коло перетворюється в петлю, яка з часом затягується і доводить до того моменту, коли і одні і інші, отримавши заповітні гроші на покупку необхідної речі, іноді просто «забивають» і забувають про необхідність регулярного погашення кредиту, через що формуються мільйонні заборгованості.

Адвокати юридичної компанії «AS Legal» мають багатий досвід успішного вирішення банківських суперечок

Кредитний бум 2007 року, світова фінансова криза і різкий скачок курсу долара США в 2008 році спричинив кризу в банківській сфері, що виникла, в тому числі, через зниження доходу боржників, скорочення робочих місць і т.п. З ще більшими труднощами зіткнулися боржники, котрі оформляли кредити у валюті, бо отямившись від наслідків світової фінансової кризи, банки, що видавали кредити, один за одним почали звертатися в суди, стягувати борги і заарештовувати майно боржників.

У підсумку, крім боргу в банку і рішення суду, боржник виявляється в ще більш складній ситуації, оскільки на додачу до перерахованого він отримує ще й арешт на все наявне рухоме і нерухоме майно та повну відсутність можливості його продажу для подальшого погашення боргів.

З якими складнощами можна зіткнутися в суперечці з банками?

Основна проблема вирішення спорів з банками полягає саме в специфіці спілкування зі співробітниками банківських установ, адже від результатів такого спілкування часто залежить подальша доля боржника і його майна. Закриття проблемного кредиту в банку є досить складною та багатофакторною процедурою, яку, виходячи з практики, практично неможливо вирішити поодинці. Саме тому в суперечці з банком Вам не обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги.

Процедура дозволу банківських суперечок – це цілий комплекс заздалегідь спланованих і обдуманих дій, які не терплять поспішних рішень.

Банк подав позов до суду: чи є це смертним вироком для Вас?

Найчастіше, при подачі позову до суду про стягнення заборгованості, банки не особливо церемоняться з прорахунком строків позовної давності і подають позови, пропускаючи їх. І відбувається це найчастіше навмисне, бо про пропуск строків позовної давності повинен заявити саме відповідач, який, найчастіше, або не сповіщений про судове засідання, або просто проігнорував його.

Наші юристи мають багаторічний успішний досвід вирішення банківських суперечок в Одесі і за її межами. Найчастіше, сума, яку доводиться виплачувати боржнику за підсумком переговорів з банком, становить не більше 10% від загальної суми заборгованості, раніше необхідної банком. Наші юристи неодноразово закривали складні багатомільйонні банківські борги зберігаючи майно клієнта і буквально рятуючи його життя.

Запис на консультацію