УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

28 Квітня 2021

Визнання права власності в порядку спадкування

Процедура спадкування за загальним правилом, включає в себе, два етапи: це подача заяви про прийняття спадщини у встановлений законом термін і в подальшому отримання вже свідоцтва про право на спадщину з його подальшою реєстрацією. Але не завжди нотаріус може видати свідоцтво на спадщину. Наприклад, тому що можуть існувати проблеми з документами на успадковане майно: вони були загублені спадкодавцем за життя, порушена цілісність документів або ж вони зовсім відсутні, відсутня державна реєстрація документів. Це не вичерпний перелік причин, а лише найбільш поширений. В такому випадку нотаріус може відмовити у видачі свідоцтва про право на спадщину і направити спадкоємця до суду.

Тим не менш, не завжди необхідно звертатися в суд для того, щоб вирішити дані проблеми. Часом достатньо правильно оцінити ситуацію, що склалася, щоб зрозуміти, чи дійсно тільки судовий варіант є єдиним, для досягнення бажаного результату?

Наші фахівці готові надати кваліфіковану допомогу в аналізі ситуації, що склалася, чи дійсно необхідно спадкоємцю звертатися до суду або можливі варіанти досудового врегулювання існуючих проблем, що в подальшому дасть можливість нотаріусу видати документи на спадок.

У разі прямої необхідності звернення до суду, перед спадкоємцем виникає ситуація, коли необхідно аргументовано підготувати свою правову позицію, щоб у суду не виникло сумнівів в доводах спадкоємця і надалі у винесенні позитивного для позивача, рішення суду. Адже не завжди, здавалося б, очевидні на перший погляд речі для спадкоємця, є беззаперечними доказами в доведенні його правоти в судовому порядку.

Як підсумок розгляду справи буде рішення суду про визнання права власності в порядку спадкування, яке буде правоустановчим документом і підставою для його подальшої державної реєстрації.

Щоб уникнути небажаних результатів, необхідно звернутися за допомогою до досвідчених фахівців у спадкових справах для належної правової допомоги. Наша команда допоможе Вам нічого не упустити, професійно і якісно оцінити існуючу ситуацію, а також виробити дієву тактику захисту в суді для того, щоб цей процес пройшов швидко і з найкращим для Вас результатом.

Запис на консультацію