УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

28 Квітня 2021

Юридичне обслуговування діяльності підприємства

КОМПЛЕКСНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Складно уявити, на сьогоднішній день, підприємство, яке ефективно розвивається і у якого б не виникало юридичних питаннь у зв’язку з діяльністю. Якщо на перших етапах завдання такого роду були пов’язані з організацією і документальним оформленням документів первинної потреби, то, коли Ваша справа регулярно і планомірно розвивається, сфера правових питань починає впевнено розростатися разом з нею.

Досить довгий період існувала практика щодо набору і формування свого особистого штату юристів на підприємство. Таке віяння перекочувало як відгомін «радянського» часу, а пояснювалося таке явище банальною відсутністю сильної приватної юридичної практики і боязню українського бізнесу, що зароджується, співпрацювати з чимось новим і непізнаним. Однак час ішов і з ним змінювалися запити бізнесу. На сьогоднішній день виросла приватна юридична практика та вона виглядає зовсім інакше. Вона відповідає світовим стандартам і легко реагує на запити ринку. Все рідше зустрічаються компанії зі своїми автономними юридичними відділами, та й серед таких поширена практика консультуватися з особливо складних питань з фахівцями іншої профільної компанії. Інші ж представники бізнесу давно співпрацюють з юридичними фірмами, які повноцінно підтримують їх діяльність.

Про що ж це говорить? По-перше, що юридичне обслуговування – це нормальне явище для будь-якого бізнесу. По-друге, що воно ефективне і відповідає запитам ринку. По-третє – це вигідно. Цьому приділимо окрему увагу. Вигода тут не тільки фінансова, так як в цій формулі вигоди необхідно враховувати дві вступні: фінансово юридичне обслуговування дешевше, ніж підтримка життєзабезпечення власного штату юристів, але з цим же, якість таких послуг – вище. У певних випадках, послуги приватних компаній можуть і перевищити оплату інхаусів на підприємстві, однак, факт того, що питання вирішуються якісно, ​​дає можливість впевнено заощадити Вам в майбутньому.

Чому Вам варто звернутися за юридичною обслуговуванням бізнесу саме до нас:

Ми маємо великий досвід в даній сфері діяльності. Юридична компанія «AS Legal» спеціалізується на обслуговуванні різного роду сфер бізнесу. Основний пул наших клієнтів – підприємства. Ми практикуємо з 2009 року.

Різні сфери юридичних практик. Наші фахівці практикують в основних сферах необхідних для бізнес-запитів: договірне право, вирішення судових спорів, корпоративне право, безпека бізнесу, антирейдерство, практика кримінального права в сфері економіки, міжнародна торгівля.

Оперативна реакція на Ваші запити.

На сьогоднішній момент, в «AS Legal» практикують більше 15 фахівців в сфері права. Це дає нам можливість оперативно приймати рішення, відповідати на поставлені питання і реагувати на виклики. При цьому у нас широка партнерська мережа, яка дасть можливість, при необхідності, вирішити завдання, що виходять за рамки нашої компетенції (фізичний захист, бухгалтерський облік та аудиторські перевірки, захист баз даних і т.д.)

Прозорі умови співпраці. 

Ми наполягаємо на тому, що все повинно бути зрозуміло нашим клієнтам при співпраці з нами. Всі умови передбачаються договором між нами. Ми регулярно передаємо Вам звіти про нашу діяльність, обговорюємо і плануємо слушні кроки виключно з Вами.

Юридична компанія «AS Legal» – це сучасні підходи в консервативному праві. 

Ми використовуємо сучасні технологій для збільшення нашої ефективності та Вашого комфорту. Наша діяльність контролюється спеціальним програмним забезпеченням, ми надаємо віддалений доступ до досьє нашим клієнтам, забезпечуємо технічне збереження даних від третіх осіб. Ми дійсно любимо модернізуватися.

Наша мета – Ваш впевнений розвиток. 

Ми націлені на те, щоб не тільки якісно надавати юридичну допомогу, а й щоб разом з нами Ваш бізнес розвивався. Гарантуючи Вам впевненість в Ваших рішеннях, ми забезпечуємо довгострокову і впевнену співпрацю.

Замовивши юридичне обслуговування Юридичної компанії «AS Legal» Ви забезпечуєте впевненість в Ваших рішеннях, надійний правої тил та успішний розвиток Вашого бізнесу!

Запис на консультацію