УКР

Тел.+38 048 77 102 77

УКР

Тел.+38 048 77 102 77

AS Legal

Юридична компанія
Досвід. Професіоналізм. Успіх.

27 Квітня 2021

Зняття кримінальних арештів

Кримінальні арешти в рамках кримінального провадження найчастіше з’являються на підставі рішення суду, яке виносилося без участі Вас як власника.

Тому, така людина часто не розуміє, чи були підстави для такого арешту, який час він буде діяти, і як від нього можна позбутися.

На ці всі питання Вам дасть відповіді професіонал в цій справі – адвокат.

Арешт, про який Ви і знати не знали

Нерідко трапляється, що при бажанні зробити які-небудь дії зі своїм майном, Вами може бути виявлено, що насправді на такі об’єкти було накладено арешт в рамках кримінального провадження, яке сталося абсолютно без Вашої участі.

Звичайно ж, перше питання, яке приходить в голову, як таке можливо? А головне, як це було можливо зробити без Вашого повідомлення. Насправді, чинне законодавство передбачає такі випадки, при яких можливий розгляд питання про арешт майна без повідомлення власника, якщо про це буде клопотати слідчий.

Однак, це не смертельно, і грамотно складена фахівцем правова позиція, яка може бути представлена ​​і в відповідних документах, і при усному виступі в суді, дозволить Вам зняти всі обмеження і розпоряджатися власним майном в повному обсязі.

Арешт тимчасово вилученого майна

Трохи інша ситуація виходить, коли майно було вилучено, наприклад, під час обшуку, Вам про це відразу ж було відомо, і Ви хочете відновити свої права.

В такому випадку негайне звернення до адвоката забезпечить економію Ваших сил і нервів і істотно скоротить терміни повернення вашого майна. Так як можливостей для процесуальних дії адвоката буде значно більше – це як участь в первісному судовому засіданні, на якому буде розглядатися клопотання слідчого про арешт, так і подальші самостійні дії адвоката в разі задоволення клопотання слідчого.

Очікувані результати

Безумовно, єдино вірного шляху в такому випадку немає, так як кожна ситуація унікальна. Головне завдання адвоката – повернути Ваше майно в найкоротші можливі терміни. Це може бути як на етапі розгляду клопотання слідчого, так і на етапах оскарження рішення суду, якщо воно було винесено не на Вашу користь, або ж подання окремого клопотання про скасування арешту.

Запис на консультацію